Kursoft KRS Marketim

Market Satış Otomasyonu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 1250 TL
  • Boyut 436.6 MB
  • Version 2.0.1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Kursoft Yazılım
Perakende ürün satışı yapan market, bakkal, süpermarket ve benzeri işletmeler için komple bir satış otomasyon çözümü sunan Kursoft KRS Marketim yazılımı sayesinde hızlı bir şekilde satış işlemlerinizi gerçekleştirerek zamandan kazanabilirsiniz.

Perakende ürün satışı yapan market, bakkal, süpermarket ve benzeri işletmeler için komple bir satış otomasyon çözümü sunan Kursoft KRS Marketim yazılımı sayesinde hızlı bir şekilde satış işlemlerinizi gerçekleştirerek zamandan kazanabilirsiniz.

Hızlı satış işlem özelliğine sahip olan Kursoft KRS Marketim yazılımı ile sınırsız sayıda ürün stok kaydı yapabilir, kayıt ettiğiniz ürünlere barkod tanımlaması yaparak barkod sistemi yolu ile çağırdığınız ürünleri saniyeler içerisinde nakit, kredi kartı ile ya da yarı nakit yarı kredi katı ile satış yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri bekletme, iskonto belirleme ve uygulamanın yanı sıra fiyat kontrol özelliğini kullanarak tüm işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kursoft KRS Marketim' de bulunan gelişmiş kasiyer yönetim özelliği sayesinde işletmenizde bulunan kasiyerler için farklı yetkiler atayabilir, kasiyer satış oranları, performans raporları ve yaptıkları işlemleri anlık ya da geriye dönük olarak takip ederek raporlayabilirsiniz.

Barkod özelliğine sahip olan program ile her ürün için ayrı ayrı stok kartı oluşturarak barkod ve fiyat tanımlaması yapabileceğiniz gibi stok kartlarına birden fazla barkod ve fiyat eklemeleri de yapabilirsiniz. Gelişmiş banka ve kasa raporlama işlemlerinizi de kolaylıkla yapabileceğiniz yazılım ile saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kasiyerlerin tüm satış raporlarını alabilir ve banka hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Son derece kolay bir kontrol imkanı sunan Kursoft KRS Marketim ile ayrıca kar ve zarar analizi yaparak kasa, banka, kasiyer, ürün, gün, hafta, ay ve genel bazlı kar zarar analizlerini sadece tek bir tık ile yapabilirsiniz.

Ayrıca terminal desteğini de yapısında bulunduran yazılım sayesinde aynı cihaz üzerinden yetki verilmiş olan ek kullanıcıları ile yazılıma erişebilir, hızlı satış ekranı üzerinden işlem yapılırken terminal kullanıcısı muhasebe ve alım işleri ile fiyat güncelleme ve stok kontrolü gibi tüm işlemleri eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Kursoft KRS Marketim indir